Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

Date: 30 листопада 2023 о 23:19
61 view

Хочеш професійного розвитку, нових викликів та можливостей? Служба за контрактом - це твій крок до цікавої та важливої роботи. Приєднуйся до нашої команди і стань частиною Збройних Сил України!

Чому обирати службу за контрактом?

Професійний розвиток: Навчайся від кращих фахівців, отримуй нові навички та компетенції у сфері безпеки та оборони. Тренування та програми навчання допоможуть тобі стати справжнім професіоналом.
Кар'єрні перспективи: Розширюй горизонти своєї кар'єри та отримуй можливості для зростання. Відкрий двері до високооплачуваних робочих місць, лідерських позицій та викликів, які неможливо знайти в інших сферах
Стабільність та захист: Отримуй стабільну заробітну плату, соціальний захист та медичне страхування. Будь впевнений у своєму майбутньому та забезпеч свою сім'ю.
Командний дух: Розвивай навички співпраці, впевненості та відданості. Працюй в команді однодумців, які прагнуть досягти спільних цілей та зробити світ безпечнішим місцем.
Проводимо відбір чоловіків на військову службу за контрактом віком від 18 до 60 років, а також жінок, які раніше проходили військову службу,або мають військову кафедру.
Мінімальний розмір грошового забезпечення складає:
- Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу бойових військових частин – від 20 100 грн.;
- Щорічна оплачувана відпустка від 30 до 45 діб (в залежності від вислуги років).
Одноразові виплати:
• Виплата за підписання першого контракту - від 21 472 (в залежності від звання).
• Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань - від 20 100 (в залежності від звання).
• Грошова допомога у разі переїзду до нового місця служби, яке розташоване в іншому населеному пункті (в розмірі 100% місячного грошового забезпечення для військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї).

Додаткові виплати:

• Надбавка за участь у виконанні завдань за призначенням в розмірі:
- Не на першій лінії – 30 000 грн.;
- На першій лінії – 100 000 грн.;

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:
За адресою вул. Тернопільська, 9 смт.Козова, Тернопільського р-ну, Телефон – 0960181835, 0354721164
Приєднуйся до нашої команди та стань гордим захисником своєї країни! Змінюй своє життя, змінюй світ!
Шановні абітурієнти, з 1 січня 2024-го року розпочнеться вступна кампанія у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ), закладах фахової передвищої військової освіти (ЗФПВО) та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти (ВНП ЗВО).
Саме тому, юнакам та дівчата які прагнуть пов'язати своє життя з військовою справою необхідно особисто прибути до 4 відділу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) для подання заяви, щоб долучитися до числа військовослужбовців найсильнішої і найславетнішої армії світу.
Навчання у військових навчальних закладах дає можливість:
- здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;
- одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України та інших силових структурах);
- повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби та враховується до загальної вислуги років;
- пільгового вступу після першого контракту до вищих навчальних закладів для отримання цивільної спеціальності.
У процесі навчання курсанти одержують щомісячне грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються
- гуртожитком;
- триразовим харчуванням;
- обмундируванням та речовим майном;
- медичним обслуговуванням.
Окрім цього двічі на рік передбачаються відпустки тривалістю до 30 та 15 діб відповідно без рахування часу на шлях до місця проведення відпустки та у зворотному напрямку.
До ВВНЗ приймаються особи з повною загальною середньою освітою, за результатами або вступного випробування з трьох конкурсних предметів (українська мова, математика, історія України), або зовнішнього незалежного оцінювання знань, або національного мультипредметного тесту, а також результатів проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду, а також:
– особи з числа цивільної молоді віком від 17 до 30 року, а також ті, в тому числі, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;
– військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання віком до 30 років;
– особи жіночої статі приймаються на навчання за переліком спеціальностей, за якими жінки можуть проходити підготовку для проходження військової служби на посадах офіцерського складу, відповідно до граничних показників прийому на навчання до ВВНЗ на напрями (спеціальності) підготовки, які щорічно затверджуються Міністром оборони України.
За більш детальною інформацією звертайтеся
4 відділ Тернонільського РТЦК та СП смт.Козова, вул.Тернопільська,9
Телефон – 0960181835, 0354721164

Comments:
Only authorized users can leave comments.